Yurtdışından yaşıyor ve Türkiye’de yeni bir iş kurmak istiyorsanız ya da sadece işinize odaklanmak ofis işleri ile vakit kaybetmek istemiyorsanız, Istwing sizin tüm ofis ihtiyaçlarınızı giderebilecek çözüm önerileriyle yanınızda! 

Sanal ofis hizmeti, girişimcilere güvenilir bir yasal adres imkanı sunar. İşlerinizi yürütürken gerçek bir ofis kullanma zorunluluğunuz bulunmasa bile yasal adres kaydınızın bulunması gerekir. Belirteceğiniz bu adres, hem tebligat adresi (Tebligat adresi, şirketinize tebliğ edilen yasal evrakların size ulaşması için şarttır.) olarak kullanırsınız hem de bağlı olacağınız vergi dairesine yasal adres olarak gösterirsiniz.

Güvenilir çalışan kadromuz ile tüm postalarınızın güvenli ve zaman kaybetmeden sizlere ulaştırılır.

Sekreterya hizmetimiz ile telefon çağrılarınız markanıza yakışır bir şekilde güleryüzlü ve çözüm odaklı ekibimiz tarafından cevaplanır.

Bizim için önemli olan sizin en güzel hizmeti alabilmeniz ve size en iyi desteği sunabilmemizdir. Bu yüzden iş akışını siz belirlersiniz.

İhtiyacınız olduğunda durumlarda çalışanlarınızla ve müşterilerinizle yapacağız toplantılarınız için toplantı salonu ya da sessiz, huzurlu, konforlu bir ofis ortamı istediğinizde ofis hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Bizimle iletişimeburadan geçebilirsiniz

0216 380 5003

info@istwing.com

Kadıköy OFİSİMİZ

 

Kuşdili Caddesi, Azampalas No:47/10, Kadıköy, İstanbul 34714, TR

Bostancı OFİSİMİZ

 

Yazmacı Tahir Sokak, Pilsen Apt. A Blok No:58 D:5, Bostancı, İstanbul 34744, TR