Mekan Kiralama

İLETİŞİM

İhtiyaçlarınıza göre şekil alan ofis hizmeti Istwing’de!

Kurum içi veya kurumlar arası toplantılara, koçluk workshop’larına, sergilere, söyleşilere, lansmanlara, basın toplantılarına, seminerlere, çeşitli eğitim programlarına, derneklerin/grupların atölye veya proje çalışmalarına, video/film gösterimlerine, özel görüşmelere, davetlere ya da sadece ofis olarak kullanabileceğiniz size ve takım arkadaşlarınıza ferah, nezih, şık, kullanışlı mekan hizmetleri sunuyoruz.

Güler yüzlü ve size en iyi hizmeti sağlama motivasyonu ile çalışan takım arkadaşlarımız ile, misafirlerinizi kendi misafirlerimiz gibi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Sınırsız çay, kahve hizmeti ve ikramlarımız ile toplantılarınızın daha eğlenceli geçmesini sağlıyoruz.

Toplantılarınızın daha verimli geçebilmesi için yazı tahtası, defter, kalem, projeksiyon gibi ihtiyaç duyabileceğini düşündüğümüz araç gereçler ile toplantılarınıza destek oluyoruz.

Toplantılarınızı planlamada, misafirlerinizi karşılamada ve ağırlamada yardımımıza ihtiyaç duyduğunuz durumlarda tüm ekibimizle birlikte sizlere destek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Ayrıca ofislerimizin ulaşım araçlarına olan yakınlılığı, misafirlerinizine ve size ulaşım rahatlığı sunuyor ve etrafındaki birbirinden güzel her damak tadına uygun restoran çeşitliliği ile misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamanıza olanak tanıyor.

Rezervasyon için

Rezervasyon