Istwing müşterilerine mekan kiralama ve sanal ofis hizmeti sunmak için 2012’de sektöre adım atmıştır. Ayrıca sektörün ihtiyaçlarını çok iyi analiz eden firmamız, 2020 yılı itibari ile, son dönemde tüm kimya sektörünü etkileyen yeni bir konu olan KKDIK (Kimyasalların Kaydı, Değerlendirilmesi, İncelenmesi, Kısıtlanması) ve GBF (Güvenlik Bilgi Formu) hazırlama konusunda da müşterilerine destek vermeye başlamıştır. 

Danışmanlık konusunda yola yeni başlamış olmamıza rağmen birçok farklı portföyde müşterimiz bulunmaktadır. Kimyasal Değerlendirme Uzmanlarımız ile birçok yurtdışı firmasının tek temsilciliğini ve yurtiçindeki firmalar için de destek danışmanlığı yapmaya tüm özverimizle devam etmekteyiz.

Kadıköy/Bostancı’da çok amaçlı kullanılabilen butik mekânımız ile kurum içi veya kurumlar arası toplantılara, koçluk workshop’larına, sergilere, söyleşilere, lansmanlara, basın toplantılarına, seminerlere, çeşitli eğitim programlarına, derneklerin/grupların atölye veya proje çalışmalarına, video/film gösterimlerine, özel görüşmelere, davetlere ve bunlar gibi organizasyonlara ev sahipliği yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir.

Ayrıca bağımsız çalışmak isteyenlere ve Türkiye’de tüzel kişiliği olmayıp iş yapmak isteyen genç ve yetenekli girişimcilere sanal ofis hizmeti vermekteyiz.

Önceliği müşteri memnuniyeti olan firmamız, sizlere en iyi hizmeti verme motivasyonu ile çalışmaya devam etmektedir.

Osmanağa Mah. Kuşdili Cad.
Azampalas No:47/10 Kadıköy İstanbul

Bostancı Mah. Yazmacı Tahir Sk.
Pilsen Apt A Blok No:58 D:5 Kadıköy – İstanbul

+90 216 450 2576

gumus-yakin-trans

Bizimle 7/24
iletişime geçebilirsiniz